Nebepjauk Pats

Erkių naikinimas

Patikimas ir greitas kenkėjų šalinimas iš Jūsų aplinkos. Pasirūpinkite savo, artimųjų bei savo augintinių gerove saugiai išnaikindami erkes bei kitus kenkėjus. Jei esame laisvi, darbus GALIME PRADĖTI JAU ŠIANDIEN!

Vejoms
Sodams
Ūkiams
Daržams

Kodėl klientai renkasi mus?

0

metų

patirtis

Kokią paslaugas siūlome?

Padėsime Jums apsisaugoti ne tik nuo erkių, bet taip pat ir nuo vorų, bei uodų. Sutaupykite pinigus bei laiką užsisakydami pilną komplektą!
Erkių naikinimas

Erkių naikinimas

Erkės ne tik sukelia nepatogumus ir įkandimus, bet ir kelia rimtą sveikatos grėsmę, nes yra pavojingų ligų, tokios kaip Laimo liga ar erkinis encefalitas, nešiotojos. Naikinant erkes, mes ne tik sprendžiame esamas infestacijas, bet ir įgyvendiname prevencines strategijas, kurios padeda išvengti jų grįžimo.

Vorų naikinimas

Vorų naikinimas

Vorai gali sukelti baimę ir nepatogumus, ypač jei jie įsitvirtina namų ar įmonių patalpose. Mūsų vorų kontrolės paslaugos efektyviai mažina vorų skaičių ir apsaugo nuo jų sukeltų problemų. Be to, reguliariai atliekant šias paslaugas galima išvengti vorų tinklų ir įkandimų, kurie gali sukelti alergines reakcijas ar kitus sveikatos sutrikimus. Užtikriname, kad jūsų aplinka būtų švari ir sveika, be nepageidaujamų svečių.

Uodų naikinimas

Uodų naikinimas

Uodai yra daugiau nei tik erzinantys vabzdžiai; jie gali pernešti daugybę ligų, įskaitant virusus, tokius kaip Zika, Vakarų Nilo virusas, ir Dengė karštligė. Profesionali uodų kontrolės paslauga ne tik mažina uodų populiaciją jūsų aplinkoje, bet taip pat sumažina užkratų riziką. Mūsų metodai užtikrina, kad jūsų lauko erdvės būtų saugios ir patogios tiek kasdieniam naudojimui, tiek renginių metu.

Kodėl svarbu apsisaugoti nuo erkių?

Erkės – tai ne tik nemalonūs, bet ir pavojingi kenkėjai. Jos gali pernešti įvairias ligas, įskaitant Laimo ligą ir erkinį encefalitą, kurie gali sukelti rimtų sveikatos problemų. Mūsų kiemuose ir parkuose tykojanti erkės grėsmė verčia nerimauti kiekvieną, ypač šeimas su vaikais ir naminius gyvūnus turinčius žmones. „Nebepjauk Pats“ paslaugos užtikrina, kad jūsų aplinka būtų saugi ir sveika, leidžiant ramiai mėgautis lauko veiklomis be baimės užsikrėsti.

Kuo mes pasirūpiname?

01
02
03
04

Ačiū už puikų sezoną, jūsų dėka turiu sodą kuriuo galiu pasigirti kaimynams

5/5

Mantas

Užsakius ryte, vakare jau turėjau nupjauta veją

5/5

Kristina

Pasirašius sezono paketą daviau šansą tėvams pailsėti

5/5

Kamilė

Sodo tvarkymo darbus pamiršęs galėjau skirti daugiau laiko savo šeimai

5/5

Tomas

Klientai mumis pasitiki

Mums rūpi ne tik jūsų sodas, bet ir jūsų nuomonė apie atliktas paslaugas

Projektų sėkmė
93%
Komandos profesionalumas
97%

Darbų eiga

Įvertinimas

Individualaus Plano Sudarymas

Preparato Taikymas

Rekomendacijos Dėl Optimalios Priežiūros

Dirbame su šiais prekės ženklais

Saugumo užtikrinimas – mūsų prioritetinė vertybė

„Nebepjauk Pats“ įsipareigoja suteikti ne tik efektyvią, bet ir visiškai saugią erkių naikinimo paslaugą. Mūsų naudojami metodai ir medžiagos yra griežtai atrinkti ir testuoti, kad garantuotų maksimalų saugumą jūsų šeimai, augintiniams ir aplinkai.

Patikrintos ir sertifikuotos medžiagos

Saugus naudojimas ir greitas suyrimas

Informavimas ir skaidrumas

Asmens ir gyvūnų saugumas

Po procedūros – kiemas be rūpesčių

Jau kitą dieną po naikinimo procedūros galite saugiai naudoti savo kiemą, žinodami, kad visos naudojotos medžiagos yra saugiai suyrusios. Tai reiškia, kad galite vėl mėgautis savo lauko erdvėmis be jokios baimės ar nerimo.
Jau kitą dieną po naikinimo procedūros galite saugiai naudoti savo kiemą, žinodami, kad visos naudojotos medžiagos yra saugiai suyrusios. Tai reiškia, kad galite vėl mėgautis savo lauko erdvėmis be jokios baimės ar nerimo.

 

„Nebepjauk Pats“ yra čia, kad padėtų jums atgauti ramybę dėl savo namų aplinkos saugumo. Susisiekite su mumis, kad sužinotumėte daugiau apie tai, kaip galime padėti jums ir jūsų šeimai užtikrinti sveikesnę ir saugesnę aplinką.

Erkių naikinimas

nuo 200€ /Kiemui

Uodų naikinimas

nuo 200€ /Kiemui

Vorų naikinimas

nuo 200€ /Kiemui

Kompektinis pasiūlymas

nuo 500€ /Kiemui

Geriausias pasirinkimas saugiam sodui

Kombinuojant paslaugas sutaupysite laiką ir pinigus!

Geriausia kaina

100% Veiksmingumas

Norite konsultacijos telefonu?

Paskambinkite mums jau šiandien!

D.U.K.

Jautriems asmenims, tokiems kaip alergiški žmonės ar kūdikiai, rekomenduojama vengti kontakto su apdorotomis vietomis bent primą pusdienį po procedūros.

Taip, erkes iš sodo galima išnaikinti efektyviai naudojant mūsų profesionalias paslaugas. Naudojame patikrintas ir saugias priemones, kurios užtikrina geriausią rezultatą.

Pirmąjį erkių naikinimo gydymą geriausia atlikti pavasarį, kai prasideda aktyvus kenkėjų judėjimas. Tačiau, stebint tendencijas, erkių aktyvumas gali prasidėti net žiemos metu, todėl rekomenduojame stebėti situaciją ir laiku kreiptis į specialistus.

PIRMAUJANTI SODO PRIEŽIŪROS ĮMONĖ LIETUVOJE

Užsiregistruokite patogiam laikui